Optický Multimeter SM&MM JW3216C -50~+26dBm Optického Výkonu Meter +JW3116 Optický Svetelný Zdroj 850/1300/1310/1550nm

Výpredaj!

Optický Multimeter SM&MM JW3216C -50~+26dBm Optického Výkonu Meter +JW3116 Optický Svetelný Zdroj 850/1300/1310/1550nm

|

SKU: w115467

Štítky: zdroj fotoaparát, zdroj 12v, zdroj kameňa, Lacné zdroj fotoaparát, Vysoko Kvalitný zdroj 12v, Čína zdroj kameňa Dodávateľov.

€342.87

Dostupnosť: Skladom

Popis produktu

Optický Multimeter SM&MM JW3216C -50~+26dBm Optického Výkonu Meter +JW3116 Optický Svetelný Zdroj 850/1300/1310/1550nm

JW3216 Prenosné Optické Power Meter je novo navrhnuté optické tester, ktorá je zameraná na montáž, technické preberanie a údržba optickú sieť. V porovnaní s inými obvykle moc metrov, JW3216 má viac funkcií, ako napríklad automatické vlnová dĺžka identifikácia, auto vlnovej dĺžke zapínanie, inteligentný podsvietenie, uloženie dát cez USB port. V kombinácii s JW3116 prenosné optické zdroj svetla, ponúka rýchle a presné testovanie riešenie na oboch SM a MM vlákien.

Funkcie .

Vlna ID Auto vlnová dĺžka identifikácia a zapínanie .

Frekvencia ID ---Auto frequency identification .

2 druhy podsvietenia režimy, manuálne alebo mimo intenzite svetla, ktoré je indikované LED svetlo červenej alebo modrej farbe. .

Inteligentný podsvietenie .

1000 záznamov skladovanie alebo stiahnuť cez USB kábel .

USB komunikačný port pre uložené testovanie záznamy stiahnuť .

Referenčná úroveň napájania je možné nastaviť a uložiť .

Používateľ self-kalibrácia funkciu .

Auto-off funkcia .

Až 200hrs výdrž batérie

Špecifikácie

Model JW3216A JW3216C Kalibrovaný (nm) 850, 1300,1310,1490,1550,1625 typu Detektora InGaAs Rozsah Merania (dBm) -70~+6 -50~+26 Neistoty (dB) ±0.15(o 3,5%) lineárnosť (dB) ±0.02 rozlíšenie Displeja(dB) 0.01 Frekvencia ID (Hz) 270, 330, 1K, 2K Dátum kapacitou 1000 Komunikačný Port USB Optická typ Konektora FC,SC,ST, zameniteľné Alkalické batérie 3*AA, 1,5 V Napájací Adaptér(V) 8.4 Prevádzkový čas Batérie (h) 200 Prevádzková Teplota(°C) -10~+60 Skladovacia Teplota(°C) -25~+70 Osnovy veľkosť(mm)/hmotnosť 180*90*45(250g)

Štandardné Balíky

MODEL ZAHŔŇA Všetky JW3216 Modely JW3216 Optického Výkonu a Energie Meter, 3ks 1,5 V batérie(nie je súčasťou dodávky), SIEŤOVÝ Adaptér, CD,USB kábel,užívateľská Príručka, vata a Mäkké púzdro.

JW3116 Prenosné Optické vláknové Zdroj Svetla s 1310/1550nm je Joinwit novo navrhnuté optické tester, zameriava sa na optickú sieť inštaláciu, optickú sieť inžinierstva prijatie a optickú sieť údržbu. Kombinované použitie s JW3216 prenosné optické power meter, ponúka rýchle a presné testovanie riešenie na oboch SM a MM vlákien. Na JW3116 poskytuje 1 až 4 vlnové dĺžky a výstupný výkon môže byť nastaviteľné na požiadavky zákazníkov. Aj JW3116 funkcie dobrý vzhľad, dobrá dotyk pocit a ohľaduplní ľudstvo dizajn. Funkcie

Vlna ID informácie môžu byť prenášané, keď sa používa s JW3216 Optického Výkonu Meter.

Tón generácie, 270HZ,330HZ,1KHZ,2KHZ.

Výstupný výkon môže byť nastaviteľné.

Výstupný výkon je hodnota sa zobrazuje na LCD displeji.

Inteligentné ovládanie podsvietenia (intenzita svetla môže byť nastavená správne podľa okolitého svetla, ktoré výrazne znížená spotreba energie).

Alkalické batérie typu AA a AC adaptér pre napájanie.

Nízky stav batérie označenie.

Špecifikácia

Model JW3116 Operačný vlnová dĺžka 850/1300/1310/1550nm Platné vlákien SM,MM Laser typ FP-LD(ostatné špecifikovať v žiadosti) Výstupný Výkon -5~-12dBm môže byť nastaviteľné Nastaviteľné krok veľkosť 0.5 Stability(dB30min20 0.15 ModulationHz CW,270,330,1 K,2K Vlákniny Port FC/PC(SC,ST k dispozícii) Alkalické Batérie 3*AA,1,5 V Napájací Adaptér(V) 8.4 Prevádzkový čas Batérie(h) 45 Prevádzková Teplota(°C) -10-+60 Skladovacia Teplota(°C) -25--+70 Osnovy sizemm/hmotnosť 180*90*45(250g)

Štandardný Balík MODEL ZAHŔŇA Všetky JW3116 Modely JW3116 Optický Svetelný Zdroj, 3ks 1,5 V batérie(nie je Súčasťou dodávky), SIEŤOVÝ Adaptér, Užívateľský Príručka, vata a Mäkké púzdro

PLATBY

1. Akceptujeme platby cez Viazaný, Western Union a T/T. najlepší spôsob, ako je priame platby on-line,môžete vybrať sami. Ak chcete použiť iné platobné podmienky, dajte nám prosím vedieť predtým, keď ste objednávku.

2. Plná platba musí byť uskutočnená do 7 dní po uvedení vašej objednávky, alebo objednávky bude neplatný alebo zrušený v systéme.

3. Uistite sa, že ste vyplnili všetky podrobné informácie, ako sú kontaktné osoby, adresa, psč a telefónne číslo pri vyplnení kupujúceho informácie.

ZÁSIELKY

1. Zašleme tovar do 5 pracovných dní po úplnom zaplatení bola potvrdená.

2. Môžeme poskytnúť medzinárodných prepravných služieb a dopĺňa takto:

Čína Príspevok Air Mail, HK Post Air Mail, EMS, TNT, DHL, UPS, Fedex. Predvolený spôsob je tým, že Čína príspevok air mail a HK post air mail.

3. Kupujúci je zodpovedný za insurrance, problémy a poškodenia, ktoré spôsobil v prepravných služieb, ako sú nehody, oneskorené alebo iné problémy. Okrem toho, sme nie je zodpovedná za akúkoľvek cla alebo dovozu dane, tieto poplatky nie sú zahrnuté v položke cena a prepravné náklady.

  • Veľkosť Balenia: 18cm x 6cm x 6cm (7.09in x 2.36in x 2.36in)
  • Typ Jednotky: kus
  • Hmotnosť Balenia: 2.0kg (4.41lb.)

Špecifikácia

  • Rozsah merania(dBm): -50~+26 dBm
  • JW3116 Typické Výstupný Výkon (dBm): -7
  • Číslo Modelu: JW3216C JW3116
  • Model: JW3216A Optického Výkonu Meter a JW3116 zdroj svetla
  • Optické Power Meter Kalibrovaný nm: 850, 1300,1310,1490,1550,1625
  • JW3116 Vlnová dĺžka: 850/1300/1310/1550nm
  • Názov Značky: Joinwit
  • JW3208A Optický Konektor: FC/SC/ST Zameniteľné
  • Konektor: FC/PC(SC,ST)

2 Recenzie Optický Multimeter SM&MM JW3216C -50~+26dBm Optického Výkonu Meter +JW3116 Optický Svetelný Zdroj 850/1300/1310/1550nm

Pridať recenziu

Súvisiace produkty