Doprava zadarmo!10GBASE-SR vysielač,10G 850nm 300m SFP+ optický modul s LC duplex konektor a DDM,kompatibilné s Huawei

Výpredaj!

Doprava zadarmo!10GBASE-SR vysielač,10G 850nm 300m SFP+ optický modul s LC duplex konektor a DDM,kompatibilné s Huawei

|

SKU: w117933

Štítky: optický modul, optický sfp modul, modul sfp, Lacné optický modul, Vysoko Kvalitný optický sfp modul, Čína modul sfp Dodávateľov.

€20.51 €19.48

Dostupnosť: Skladom

Popis produktu

10G 850nm 300m SFP+ optický modul s LC duplex konektor a DDM funkciu,100% Kompatibilný s Hua-wei zariadení

VLASTNOSTI VÝROBKU Prevádzková rýchlosť prenosu dát až do 10.3 Gbps 850nm VCSEL Vysielač Priemerný Výstupný Výkon: -5~-1dBm Citlivosť Prijímača:-10dBm Vzdialenosť až 300m Jeden 3.3 V, Napájanie a TTL Logiky Rozhranie LC Duplex Konektor Rozhrania, Horúce Zásuvné v Súlade so MSA SFP+ Špecifikácia SFF-8431 v Súlade s IEEE 802.3 ae 10GBASE-SR/SW stratový Výkon Rozptylu tolerancie až do 40ps/nm nad G. 651 Vstavaný Digitálny Diagnostické Funkcie

APLIKÁCIE

10GBASE-SR/SW &10G Ethernet

ŠTANDARD

V súlade s 8G FC-PI-4 800-M5/M6/M5E-LC-I.

V súlade s 8G, 4G, 2G Vlákniny Kanál

V súlade SFP+ MSA

RoHS.

Naše Výrobné

Certifikácia

Balenie

Pre vysielače,máme biely rámček pre sigle produkt a antistaic poľa na 10~20pcs

Tipy prosím, prečítajte si pozorne

DOPRAVA

1. Prepravujeme tovar pre všetky krajiny sveta.

1.1 poskytujeme dopravu zadarmo s Epacket do Spojených Štátov,balíky, mali by byť menej ako 2000gram,dodacia lehota je cca 7-20days.ak hodnota balíka je viac ako USD200, vám Bude účtovať dane.

1.2 Čína Príspevok Registrované Air Mail je aj doprava zadarmo,balíky, mali by byť menej ako 2000gram, Tento poštovné spôsob, ako je možné dodať do všetkých hlavných krajín na svete,zvyčajne dodacia lehota je 16~35 dní,s výnimkou Braizil,to bude 60~90days.

1.3 international Express ako DHL, EMS, FedEx, UPS,TNT sú voliteľné a sú na požiadanie,budú náklady na kupujúci účet.Budeme sa snažiť nájsť najlepšie prepravu spôsobom podľa rôznych umiestnenie pre uloženie nákladu. Prepravné náklady sa vypočítavajú a určuje zásielky je hmotnosť a veľkosť.

2. Všetky ciel a daní sú zodpovednosť kupujúci.

3. V snahe získať položky hladko, prosíme o potvrdenie vašej cieľovej adresy a kontaktné číslo, po uskutočnení platby. Vďaka!

4. Ak máte doprava žiadosť, prosím, neváhajte a kontaktujte nás, a my by sme radi, že ste sa ubytovať.

5. Pre Braizil zákazníkov,prosím, uveďte číslo DPH v poradí, informácie,Objednávky môžu byť omeškané, ak nebudeme mať svoje číslo DPH.

5. Väčšinu Kupujúci prosím, Kontaktujte nás, ako ponuky!

ZÁRUKA

Sľubujeme, že všetky inzerovaná optické vysielače sú úplne nové s novými komponenty a dielce a absolútne nikdy nepoužívajte staré a zrekonštruovaný materiálov. Všetky optické vysielače boli prostredníctvom funkčnej skúšky a starnutia test. Poskytujeme 3 roky záruka na všetky optické vysielače od dátumu expedície.

Návrat & Vrátenie Peňazí

Ak nie ste spokojní s výrobku(ov), ktorý ste zakúpili,vrátime vám pri položky odoslané späť.Dáme plnú náhradu, ak položky sú vrátené v pôvodnom stave.

To, čo SME DODÁVKY

Dodávame všetky druhy kompatibilný optický vysielač moduly, vrátane SFP, GBIC, SFP+, XENPAK, X2 , XFP, BIDI,CWDM,DWDM a iné špeciálne vysielač moduly. Naše produkty sú kompatibilné s aplikáciou Cisco, Ciena, H3C, HP, Extrémne, Zlievarenstvo, Avaya, D-link, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Jalovec, Ruijie, Zyxel, Hua-wei,atď.

  • Veľkosť Balenia: 14cm x 12cm x 2cm (5.51in x 4.72in x 0.79in)
  • Typ Jednotky: kus
  • Hmotnosť Balenia: 0.15kg (0.33lb.)

Špecifikácia

  • Číslo Modelu: SFP-10G-SR-HW
  • Názov Značky: Opmedia
  • Kompatibilné: Huawei

0 Recenzie Doprava zadarmo!10GBASE-SR vysielač,10G 850nm 300m SFP+ optický modul s LC duplex konektor a DDM,kompatibilné s Huawei

Pridať recenziu

Súvisiace produkty