Zdroj napájania uložiť 15-40% elektrickej energie 2.8 KW šetrič energie, úspory energie electicity 110-220V domáce použitie sieťový adaptér 110-220V

Výpredaj!

Zdroj napájania uložiť 15-40% elektrickej energie 2.8 KW šetrič energie, úspory energie electicity 110-220V domáce použitie sieťový adaptér 110-220V

|

SKU: w17

Štítky: Zdroj Napájania, adaptér, Lacné zdroj napájania, Vysoká Kvalita adaptér.

€32.04

Dostupnosť: Skladom

Popis produktu

"Akýkoľvek spor / Priamy negatívny feedback" pred kontakt znamená "Kupujúci zlé" !! A nie vitajte ako kupujúceho !! Prosím, choďte preč !! ( Pretože podnikanie je spolupráca ,nie bojovať proti sebe ) .

Ak na ochranu čas beží viac ,kontaktujte, prosím, ak chcete predĺžiť čas ,

ak žiadny problém nájsť ,prosím, kontaktujte riešiť príjemný spôsob, ako .

Predajné miesto produktu :

1. 40% šetrič energie ;

2. šetrič energie ;

3. znížiť prúd ;

Tento produkt je vyrobený na teóriu "power vyrovnanie alebo výkon kompenzácie" .

Na "indukčné elektrické spotrebiče" je najviac účinné produkty, aby sa šetrila energia podľa tohto produktu . Oni sú ", klimatizácia , chladnička , práčka , denné svetlo lampy ( s Vibrácie converter ) a niektoré elektrické výrobky s motorom.

28000W , môže max podporu energie až 28000W .Môžete uložiť výkon až 15-40%.

Vhodné pre Použitie Doma alebo v Kancelárii .

AKO TO FUNGUJE

VÝKON sporiteľov pomocou najmodernejších elektrické technológie aktívne sledovať a zlepšiť účinník vašej domácnosti / kancelárske zariadenia, I n toho, inteligentná technológia optimalizuje napäťovým a prúdovým požiadavkám a tým zníženie efektívneho výkonu / KwH požiadavky a dosahuje až 35% úspory na elektrinu, tiež pôsobí ako stabilizátor napätia uložením energie až 10 sekúnd a preto dodáva zaťaženie s konštantným napätím počas momentálne prepätie, to zase výsledky k dlhšej životnosti elektrických spotrebičov.

Tento prístroj používa pre svoju prevádzku úpravou účinník prichádzajúcich dodávok do svojho domu. Na to, aby fungovať optimálne, to by malo byť umiestnené čo najbližšie k opint zápisu vaše dodávky elektriny tak, ako rozpoznať všetky zaťaženie pred meter a upraviť účinník preto, ak je instalied príliš ďaleko dole do obvodu, nebude môcť mať vplyv na dodávku elektriny na iné spotrebiče pred ním.

- Najúčinnejšie s indukčne prijímače (napr. Mators, transformátory, žiarivkové osvetlenie, atď.)

- Znižuje wave form deformácií.

- Prepäťová ochrana.

Test spôsobom :

Zapojte s aktuálnou meter na vašej zásuvky .

A zástrčky na tento šetrič , zároveň uvidíte aktuálny index na meter zníži .

Vlastnosti: Jednoduché použitie , maintenence zadarmo .Stačí len pripojiť šetrič do sieťovej zásuvky, najbližší meter, jeden signál fáze domácnosti vyžadovať jeden Šetrič Energie. Využíva najmodernejšie elektrické technológie aktívne sledovať a zlepšiť účinník elektrických spotrebičov ,oblek pre použitie v domácnosti alebo kancelárii. Technológia optimalizuje napätie a prúd požiadavky na zníženie efektívneho výkonu náročnosti ,zníženie účtov za elektrinu až o 15-40%. Dlhý čas použijete ,tým lepšie výsledky môžete mať . Aspoň jeden / dva mesiace mať výsledok po použití tohto zariadenia . Znížená elektrické prehriatie a lepšiu úsporu konzistencie ,aby predĺžili životnosť vašich spotrebičov. Hodnotiť Napätie: 110 V - 250 V, 50 Hz / 60 Hz (vhodné na celom svete). Pracovná teplota: -15 oC až 60 oC. Jednofázový model. Použite jeden Šetrič Energie pre každý 28,000 wattov.

Super inteligentné digitálne energeticky úsporné zariadenia.

Ochranu životného prostredia, zariadenia a predĺžiť ich životnosť.

Balenie :

1 x Power Saver

Veľkej BRITÁNII a AU krajín dali sme adaptér, ako je to uvedené nižšie :

 • Hmotnosť Balenia: 0.5kg (1.10lb.)
 • Typ Jednotky: kus
 • Veľkosť Balenia: 12cm x 12cm x 12cm (4.72in x 4.72in x 4.72in)

Špecifikácia

 • Konektor Typu: USA, EÚ
 • Max. Výkon: 28000W
 • Pripojenie: Zapojte
 • Názov Značky: Kan.Robiť
 • Použitie: napätie stablize
 • Typ Výstupu: AC
 • Číslo Modelu: 28kw
 • Miesto Pôvodu: Guangdong, Čína (Pevninská Časť))

0 Recenzie Zdroj napájania uložiť 15-40% elektrickej energie 2.8 KW šetrič energie, úspory energie electicity 110-220V domáce použitie sieťový adaptér 110-220V

Pridať recenziu

Súvisiace produkty