Z&W(zanchen) 075D záhradný postrekovač ventil 3/4"BSP

Výpredaj!

Z&W(zanchen) 075D záhradný postrekovač ventil 3/4"BSP

|

SKU: w4677

Štítky: elektromagnetický ovládanie, elektromagnetický ventil, práčka, ventil redukčný ventil, Lacné elektromagnetický ovládanie, Vysoká Kvalita elektromagnetický ventil, práčka, Čína ventil redukčný ventil Dodávateľov.

€41.21

Dostupnosť: Skladom

Popis produktu

Zavlažovanie Elektromagnetický Ventil 3/4" a 1" Žena BSP To je pre 1 x Elektromagnetický Ventil 3/4" (ak chcete, 1", Dajte mi Vedieť) Krajiny Série plastové regulačné ventily pohybujú od ¾ "1" veľkosť. Tieto Magnetické Kontrolu Krajiny Ventily sú elektricky ovládané, (24V/AC-2Way) regulačné ventily poskytuje vynikajúce hydraulické výkonu, demonštrovať state-of-the-art hydrauliky a plastov technológiou. Zariadenie, ktoré premieňa vodu zóny, zapnutie a vypnutie regulátora. 24 v AC. Nízke Napätie, bezpečný na používanie vonku. Vlastnosti a Výhody Pružinou Elastomeric : Samostatne ovládané, Rozsah uzávierky pramene Plastové Svete Hydro-Efektívne Ventil, Nerušený tok cesta Jednotného pohyblivé časti,Vysoká prietoková kapacita Vysoko odolné, chemické a kavitácie odolný Plne otvorenie,Zabezpečuje drip-tesné uzavretie Užívateľsky Priateľský Dizajn,Jednoduchý, in-line kontrola Prevádzky Ukončiť Spojenia: Žena Vlákna BSP dovolený Tlak: 10 bar; 145 psi Prevádzkový Tlak Rozsah: 0.5-10 bar; 7-145 psi Materiály: Telo, Kryt a Konektor: Vystužený Nylon Membrána: NR Krúžky: NBR [Buna–N] a NR Jar: Kryt z Nerezovej Ocele Skrutky: Nehrdzavejúca Oceľ Elektromagnetický Ventil a Regulátor Kompatibilita

Skoro všetky 24volt ventilov a regulátorov sú kompatibilné s ostatnými. Najčastejšie výnimkou z tohto pravidla je ventily ovládané regulátory, ktoré sú batérie alebo solárny pohon. (Podľa napájaný z batérií, myslím, že oni nie sú zapojené do inému zdroju napájania, ako batérie. Mnoho radiče mať batérie, aby sa zabránilo program straty v prípade zlyhania napájania, tieto nie sú "na batériový".) Takže vo väčšine prípadov si môžete kúpiť úplne "K-RAIN" radič, a to bude fungovať s značkou "z&w(zanchen)" ventily. Môžete dokonca mix dvoch alebo viacerých značiek ventily spolu, ak z nejakého dôvodu, ktorý sa páčil vám. Napríklad závlahový systém, kde som test ventilov a regulátorov má mnoho rôznych značiek, všetky spustené spolu. Ak ventil nie je "univerzálny" alebo kompatibilné to bude majú zvyčajne upozornenie na obale.

  • Typ Jednotky: veľa (2 ks/lot)
  • Veľkosť Balenia: 11cm x 11cm x 8cm (4.33in x 4.33in x 3.15in)
  • Hmotnosť Balenia: 0.8kg (1.76lb.)

Špecifikácia

  • Druh: Zalievanie Súpravy
  • Číslo Modelu: 075D
  • Materiál: Plastové

0 Recenzie Z&W(zanchen) 075D záhradný postrekovač ventil 3/4"BSP

Pridať recenziu

Súvisiace produkty