GY-MAX4466 Electret Mikrofón, Zosilňovač Modul MAX4466 Nastaviteľný Zisk Pre Arduino

Výpredaj!

GY-MAX4466 Electret Mikrofón, Zosilňovač Modul MAX4466 Nastaviteľný Zisk Pre Arduino

|

SKU: w488

Štítky: Zosilňovač Modul, mikrofón modul, Lacné zosilňovač modul, Vysoko Kvalitný mikrofón modul.

€0.98

Dostupnosť: Skladom

Popis produktu

GY-MAX4466 Electret Mikrofón, Zosilňovač Modul MAX4466 Nastaviteľný Zisk Pre Arduino Popis:

Pridať ucho na váš projekt s týmto dobre navrhnuté electret mikrofón, zosilňovač. Tento plne zostavený a testované rada prichádza s 20-20KHz electret mikrofón spájkované na. Pre amplifikáciu, používame Maxim MAX4466, op-amp špeciálne pre túto delikátnu úlohu! Zosilňovač má výborný napájací zdroj hluku odmietnutie, takže tento zosilňovač znie naozaj dobré a nie je to skoro, ako je hlučný alebo poškriabaný ako ostatné mic amp vyrážok snažili sme sa!

Tento breakout je najlepšie použiť na projekty, ako sú hlasové meniče, zvukový záznam/odberu vzoriek a audio-reaktívne projekty, ktoré pomocou FFT. Na zadnej strane, sme obsahovať malé zastrihávač hrniec na nastavenie zosilnenia. Môžete nastaviť zisk z 25x na 125x. To je dole, aby sa o 200mVpp (pre normálne povedané objem asi 6" preč), ktoré je dobré pre upevnenie na niečo, čo sa očakáva, 'line-level input bez orezávania, alebo až o 1Vpp, ideálny pre čítanie z microcontroller ADC. Výstup je železničná doprava-na-rail takže ak zvuky dostane hlasné, výstup môže ísť až na 5Vpp!

Použitie je jednoduché: pripojte na GND zem, VCC-2.4-5VDC. Na dosiahnutie čo najlepšieho výkonu použite "najtichší" dodanie je k dispozícii (na Arduino, to by bolo 3,3 V dodávke). Audio priebeh príde MIMO pin. Výstup bude mať DC bias VCC/2 tak, keď sa jej dokonale tiché, napätie bude stabilný VCC/2 voltov (to je DC spolu). Ak audio zariadenia, ktoré používate, vyžaduje NAPÁJACÍ spolu audio, miesto 100uF kondenzátor medzi výstupný pin a vstupu na vašom zariadení. Ak ste pripojení k audio zosilňovač, ktorý má diferenciálne vstupy alebo obsahuje kondenzátory oddelenia, na 100uF spp nie je potrebné.

Výstupný pin nie je určený na disk reproduktory, alebo čokoľvek, ale najmenšie in-ear slúchadlá, budete potrebovať audio zosilňovač ak sa chcete spojiť amp priamo do reproduktorov. Ak sa pripájate k microcontroller pin, nemusíte zosilňovač alebo oddeľovací kondenzátor - pripojte SA pripnúť priamo na microcontroller ADC kód pin.

SHENZHEN CAIZHIXING ELECTRONIC CO.,LTD je popredným nezávislým distribútorom elektronických komponentov v Číne,špecializujúca sa na porcie vedúca OEM/ODM/CEM elektronické výrobky s dodávateľskou Aktívnych Častí (ICs, Pamäť, Žetóny, Diódy a Tranzistory, atď.) a Pasívne súčiastky (Kondenzátory, Rezistory a Induktorov a pod.)...

 • Veľkosť Balenia: 5cm x 5cm x 5cm (1.97in x 1.97in x 1.97in)
 • Typ Jednotky: kus
 • Hmotnosť Balenia: 0.02kg (0.04lb.)

Špecifikácia

 • Napájacie Napätie: .
 • Číslo Modelu: MAX4466
 • Stav: NOVÉ
 • Názov Značky: WAVGAT
 • Prevádzková teplota: -40°do+85°
 • Aplikácia: experimentálne moduly
 • Druh: ELEKTRONICKÝ MODUL
 • Strata Sily: .

1 Recenzie GY-MAX4466 Electret Mikrofón, Zosilňovač Modul MAX4466 Nastaviteľný Zisk Pre Arduino

 1. Sevmek 58 – 2018-01-28

  thanks

  5 / 5

Pridať recenziu

Súvisiace produkty